Оздоровлення дітей в ДНЗ

Колектив закладу поглиблено працює над проблемою оздоровлення дітей в дошкільному закладі, зниженням захворюваності, зміцнення їх здоров’я, природної ендодетоксикації за програмою “Екологічний дошкільний заклад” у співпраці з Українським інститутом екології людини.

Наш дошкільний заклад поглиблено займається оздоровленням дітей на основі засад тисячолітньої китайської системи У-син сезонної активності органів і систем людського організму, в якій кожний орган у певний період часу відповідає за відповідні внутрішні системи організму і певні емоції людини. Відповідно цієї концепції пори року можна поділити на вісім сезонів: не тільки звичні нам чотири сезони (весна, літо,осінь, зима), але і ще на чотири періоди міжсезонів, які знаходяться між ними:

  • весна (період з 11.03 по 21.05) - сильний орган – печінка;
  • міжсезоння (період з 22.05 по 08.06) - сильний орган селезінка і підшлункова залоза;
  • літо (період з 09.06 по 20.08) - сильний орган – серце;
  • міжсезоння (період з 21.08 по 07.09) - сильний орган селезінка і підшлункова залоза;
  • осінь (період з 08.по 19.X1 ) - сильний орган – легені;
  • міжсезоння (період з 20.X1 по 06.X11) - сильний орган – селезінка і підшлункова залоза;
  • зима (період з 07.X11 по 19.02) - сильний орган - нирки ;
  • міжсезоння (період з 20.02 по 10.03) - сильний орган селезінка і підшлункова залоза.

З роботою кожного органу пов'язані певні емоції: печінка – гнів, нирки – страх тощо, які корегуються одночасно з оздоровленням органу.

Період, коли орган найбільш активний і сильний, найкраще сприятливий для оздоровлення і лікування. А відповідно принципу парності Інь і Янь оздоровлення одного органу чи системи веде до оздоровлення парного органу: серце - тонкий кишківник, селезінка - шлунок, легені - товстий кишківник, нирки - сечовий міхур, печінка - жовчний міхур. Відповідно періодів оздоровлення органів розроблений план, який передбачає проведення цілого комплексу заходів, які спочатку промивають і очищують від шлаків органи, потім вони стимулюються за допомогою точкових масажів з відповідним фіто маслом, лікуються відварами трав, збагачуються мікроелементами та вітамінами і зміцнюються соками.

Пропонуємо переглянути фотогалерею
Також пропонуємо переглянути матеріал:
Кiлькiсть переглядiв: 832

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.