Фіто вітальня

Діти нашого закладу дуже люблять відвідувати фітовітальню.Там діти вживають фітонапої. Правильний підбір і поєднання лікарських рослин, приготування напоїв та відварів із них дають в умовах дитячого садка профілактично оздоровлювати та лікувати дітей за призначенням лікаря. На здорові органи відвари трав діють, як природні імуностимулятори. Фітонапої дошкільнята вживають відповідно перспективного загальносадового плану за 30 хв до обіду. Дітям педагоги дають настанову : «З кожною крапелькою, з кожним ковтком напою потрапляє енергія і сила сонця, яка проходить всіоргани. З кожною хвилиною я стаю здоровішим».

Сучасний інтер'єр фітовітальні, гарний посуд, спеціально підібрана приємна музика позитивно впливають на дітей. Спостерігаючи за поведінкою дітей у фіто- вітальні,намагаємось виховувати вміння культурно поводитись, вчитись спілкуватись одне з одним, слухати музику, обговорювати художні виставки, слухати і читати поезію.

Позитивно впливає на діяльність шлунково – кишкового тракту, легеневої кровоносної системи вживання синглентно – кислевих коктелів. Медперсоналом ДНЗ розроблено рекомендації щодо комплексного курсу. Курс проводиться з релаксалацією музикотерапією за графіком : 2 рази в рік по 2 тижні – восени і весною. Сидячи за столом у фітовітальні, діти ложкою з'їдають пінку.

Рекомендуємо готувати та вживати фітовідвари вдома:

Кiлькiсть переглядiв: 524

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.